EMM heeft de productie- & ontwikkelactiviteiten van Velada in Biddinghuizen overgenomen. Het betreft de activiteiten rond coatingbeschermingssystemen voor onder andere spuitcabines zoals Antidust (kleeflakken), Aqua Strippable Coating, Liquid Masking & Protective Industrial Solutions.

De overname past binnen het beleid en de strategie van EMM om een volwaardige productie- en ontwikkelpartner te zijn voor de distributieketen, zowel op het gebied van de eigen merken van EMM (Colad, Hamach & Ronin Tools) als op het gebied van private label.

De overgenomen activiteiten zullen binnen EMM Holding BV worden ondergebracht. De komende tijd worden verschillende nieuwe ontwikkelingen uitgewerkt en geïntroduceerd, geschikt voor onder meer de automotive markt. EMM is een wereldwijde speler op het gebied van non-paint. Centraal staat de ontwikkeling, fabricage en distributie van ge- en verbruiksartikelen voor alle sectoren die op grote(re) schaal lakken verwerken. Het bedrijf beschikt over de merken Colad, Hamach, Ronin Tools en Tander. De laatste drie jaar heeft EMM meer dan veertig nieuwe producten gelanceerd, waaronder Colad Turbomix Paintsaver, voor een optimale pigmentvermenging en HCV voorafscheider.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 januari 2026
The Tire Cologne 2026 zet vol in op duurzaamheid
19 januari 2026
InterClassics trekt recordaantal bezoekers
19 januari 2026
Europa beboet accufabrikanten voor kartelvorming – melder gaat vrijuit
19 januari 2026
SUV rukt op als occasion – maar oude bekende houdt dapper stand
16 januari 2026
8 jaar garantie op Blade Battery BYD
16 januari 2026
Johan van der Hoeven ambassadeur RAI Aftermarket
Meest bekeken berichten
Recente reacties