Door een deelname van Tyre Trading International (T.T.I.) in Van Aalderen Twen-Tyre komen twee oude familiebedrijven onder één dak. Figuurlijk gesproken, want beide ondernemingen blijven onafhankelijk van elkaar opereren.

Door de alliantie kan Twen-Tyre profiteren van de inkoopkracht van T.T.I. Klanten van de Twentse bandengroothandel kunnen daardoor putten uit een groter assortiment dan voorheen. De leverservice zal ongewijzigd blijven.

Op het groeipad dat het Numansdorpse T.T.I. voor zichzelf heeft uitgestippeld is het aangaan van strategische allianties met gelijkgestemde branchegenoten een van de onderdelen. Volgens directeur Peter-Alexander van het Hof is samengaan met partners die een gelijksoortige achtergrond hebben en wat zakendoen betreft dezelfde waarden delen een voorwaarde om leveranciers te ondersteunen en klanten beter en sneller te kunnen bedienen. “T.T.I. en Twen-Tyre vullen elkaar aan met de merken en producten die gevoerd worden”, aldus Van ’t Hof.

Van Aalderen Twen-Tyre werd kort voor kerst 2016 gesloten. Onduidelijk was toen of het bedrijf failliet was of een doorstart voorbereidde.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
17 september 2025
VNA ziet mobiliteitstransitie stilvallen
17 september 2025
BOVAG negatief over ‘pseudo-eindheffing’
17 september 2025
Revisiemotor gaat stuk: non-conformiteit in de werkplaats
16 september 2025
RAI Vereniging: Mobiliteitsplannen onvoldoende
Meest bekeken berichten
Recente reacties