Bij Kwikfit Nederland is Erik van Rumund (53) begonnen als Manager Corporate Sales voor de zakelijke markt. Hij is verantwoordelijk voor de verdere professionalisering van deze tak als aanbieder van compleet auto-onderhoud.

kwikfit-van-rumundDe bijbehorende klantenportefeuille omvat leasemaatschappijen, verzekeraars, volmachten en fleetowners. Van Rumund heeft ervaring op het gebied van commercieel management in retail en de automotive industrie. In zijn vorige functie was hij werkzaam bij Medux, dat gericht is op de zorgsector. Eerder bekleedde hij diverse commerciële posities bij Carglass.

Merkbeurt

Kwikfit bedient de zakelijke markt met labels als Merkbeurt, Autoglas en dienstverlening aan huis. Klanten kunnen terecht voor compleet auto-onderhoud en desgewenst hun auto laten ophalen en terugbrengen door een monteur.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
21 mei 2025
Occasionprijzen blijven licht stijgen
21 mei 2025
Apollo: Merk Vredestein blijft bestaan
21 mei 2025
Crisis is kans
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
Meest bekeken berichten
Recente reacties