Om technische trainers en onderhoudstechnici voor te bereiden op het onderhoud aan elektrische Audi’s, maakt de Duitse autofabrikant onder meer gebruik van virtual reality-training.

Virtuele technologie maakt een realistisch en veilig leerproces mogelijk voor gevoelige technologieën, zoals die van de hoogvoltagebatterij.

Stap voor stap

Servicetechnici oefenen bijvoorbeeld in virtuele ruimtes, vooral in het hart van de nieuwe e-tron: de hoogspanningsbatterij. Tijdens de zogenoemde procestrainingen leren technici stap voor stap hoe ze de batterij moeten openen, een schakelaar of batterijmodule vervangen.

Wereldwijd

Dankij virtual reality en digitale technologie is het mogelijk om de training tegelijkertijd op meerdere plekken in de wereld uit te rollen. De trainingen, bedoeld voor servicepartners wereldwijd, zijn beschikbaar in het Duits, Engels, Spaans en Frans, en zijn op afroep toegankelijk dankzij een cloud-based database.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
5 maart 2026
Liqui Moly introduceert velgenreiniger Premium
5 maart 2026
Caruso wordt lid van ADPA
5 maart 2026
Olieplas droogt op,maar nu nog even niet
4 maart 2026
Robert van Barneveld nieuwe directeur MahaExplora
4 maart 2026
Continental zegt vaarwel tegen kolen en zware stookolie
4 maart 2026
In dit grote Europese land zijn in februari 2026 slechts 12 benzineauto’s verkocht
Meest bekeken berichten
Recente reacties