Automotive toeleverancier Continental heeft in het derde kwartaal een, weliswaar ingecalculeerd, verlies geleden van 1,99 miljard euro.

In juli waarschuwde Continental al voor tegenvallende cijfers over 2019. Toen werd met name het handelsconflict tussen de VS en China als reden opgegeven. In september liet Continental weten wereldwijd 20.000 banen te schrappen als gevolg van veranderende marktomstandigheden. Dat laatste heeft ertoe geleid dat Continental heeft afgeschreven op goodwill, reden voor het verlies in het derde kwartaal.

Omzet

Want, zo licht financieel directeur Wolfgang Schäfer toe: “Als je kijkt naar onze puur operationele prestaties, hebben we het redelijk goed gedaan in het derde kwartaal.”

Inderdaad steeg de omzet in het derde kwartaal met 3 procent tot 11,1 miljard eurom, al is ook daar een kanttekening op zijn plaats. Organisch daalde de omzet immers met 0,3 procent. Overnames zorgden met name voor een hogere totaalomzet.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 mei 2026
Gekentekende voertuigen toch niet in opkopersregister
29 mei 2026
Arie Bast (58) overleden
29 mei 2026
Bosch breidt uit met onderdelen voor stuur- en ophangingssystemen
29 mei 2026
Eerlijkheid duurt het langst
28 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met TotalEnergies uit
28 mei 2026
CarProf sluit zich aan bij Alliantie Stop Verkeersongevallen
Meest bekeken berichten
Recente reacties