Eshuis Auto uit Holten verhuist begin deze maand naar een pand in het nabijgelegen Lettele. Eigenaren Gerben Berghegen en Ramon Eshuis beginnen er bovendien als PCA Merkspecialist.

Het bij Bovag aangesloten onafhankelijk autobedrijf was al actief met de merken Peugeot en Citroën. Dat accent wordt nu versterkt door aan te sluiten bij de PCA-formule. Overigens behoren ook onderhoud en reparatie aan andere merken tot de dienstverlening.

Ramon Eshuis (rechts op de foto): “We hebben in Holten met ons autobedrijf een enorme groei doorgemaakt. Per jaar verkopen we ruim vierhonderd auto’s. In Holten hielden we ons alleen bezig met verkoop: reparatie en onderhoud besteedden we uit. Met deze overname kunnen we nu zelf de combinatie aanbieden.” Op de nieuwe locatie wordt het voertuigaanbod groter dan voorheen. Gemiddeld zullen er zo’n zestig op voorraad staan. Behalve personenauto’s omvat het gamma van Eshuis Auto ook personenbusjes.

PCA Merkspecialist

De formule PCA Merkspecialist bundelt in verenigingsverband een reeks Peugeot- en Citroën-experts. Vastgelegd in dit verband zijn de bedrijfsvoering (Bovag-lid) en bedrijfsuitstraling, klantenbehandeling c.q. klantenbegeleiding en het kennisniveau van de monteurs.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 april 2025
Personenauto’s steeds langer, breder en zwaarder
28 april 2025
De transformatie van Automotive Academy
28 april 2025
‘Kans Bosch Car Service te worden met beide handen gegrepen’
25 april 2025
BOVAG over Klimaatpakket 2025: nieuw evenwicht vinden essentieel
25 april 2025
Apollo Tyres wil Enschede sluiten
25 april 2025
Van Mossel: grootste overname tot nu toe
Meest bekeken berichten
Recente reacties