In samenwerking met Autoinspectie.nl heeft Autoveiling.nl een nieuw B-to-B-platform opgezet waar autobedrijven occasions kunnen vinden en aan hun klanten te koop kunnen aanbieden, zonder dat zij die eerst zelf hoeven inkopen.

Partnercontent

Met deze manier van occasionverkoop wil Autoveiling.nl de handel stimuleren, die door de coronacrisis toch een behoorlijke deuk heeft opgelopen. Voor autobedrijven is een bijkomend voordeel dat zij hiermee hun aanbod naar de klant toe aanzienlijk vergroten.

Inspectie

Autoveiling.nl werkt voor het platform samen met de inspecteurs van Autoinspectie.nl. Hiermee geeft Autoveiling.nl een beschrijvingsgarantie af aan het autobedrijf. Algemeen directeur Wierd Meijering: “De auto’s worden allemaal professioneel, gedetailleerd geïnspecteerd. De beschrijving die wij op ons platform geven, klopt dus echt en het autobedrijf kan daar van op aan. Hij krijgt ook beschrijvingsgarantie. Mocht de auto toch niet zijn zoals beschreven, dan kan hij bij ons een claim indienen.”

Presentatie

De auto’s die op het nieuwe handelsplatform staan, worden aangeboden door onder andere leasemaatschappijen, importeurs en dealerholdings. Ze hebben een vaste handelsprijs. Het verkopende autobedrijf kan zodoende precies zijn marge bepalen op de prijs die hij de klant berekent.

Het is niet altijd mogelijk deze auto’s visueel op de eigen website te presenteren. Wierd Meijering: “Het is een extra dienst voor autobedrijven die zo een auto kunnen aanbieden die ze niet zelf in de showroom hebben staan. Het is een extra verkoopkans voor een auto die niets mankeert, alleen in de handel momenteel niet genoeg oplevert. Met het Autoveiling Handelsplatform kunnen we elkaar helpen de huidige voorraad te verkopen om vervolgens weer de winst in te kunnen kopen.”

Deel dit artikel op​

0 reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 april 2025
Bovemij Group weet verlies te verkleinen
9 april 2025
Partnership Vinacles en EV-Database voor rijkere EV-data
8 april 2025
Bosch ESItronic integreert SOVD-norm Tesla
8 april 2025
JATO: Big Three kwetsbaarder dan Duitsers of Japanners
8 april 2025
Valeo lanceert gereviseerde led-koplamp met Stellantis
7 april 2025
R5 tot EV van het jaar 2025 verkozen
Meest bekeken berichten
Recente reacties