160 nieuwe medewerkers van accountants- en adviesorganisatie EY hebben op het hoofdkantoor van BMW Group Nederland hun nieuwe leaseauto opgehaald, een Mini Cooper Electric, afgeleverd door dealerorganisatie Ekris en geleased via Alphabet.

“We zijn trots dat EY voor deze groene mobiliteitsoplossing heeft gekozen en willen hen bedanken voor het vertrouwen in ons voor het leveren van deze geweldige vloot van elektrische Mini’s”, zegt Carlo Cillessen namens Ekris.

Duurzaam

“We zijn erg blij met deze uitbreiding van het wagenpark voor onze young professionals”, aldus Kees Eriks namens EY. “De MINI Electric past perfect bij onze duurzame ambities en biedt onze medewerkers een aantrekkelijke en milieuvriendelijke mobiliteitsoplossing. Bovendien sluit deze samenwerking naadloos aan bij onze doelstelling om de CO2-uitstoot binnen ons bedrijf verder te verlagen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 maart 2026
Tweede en derde franchisenemer voor De Dorpsgarage Formule
16 maart 2026
Derde generatie treedt toe bij familiebedrijf Autobedrijf Kooy
16 maart 2026
Vereniging Elektrische Rijders heeft nieuwe voorzitter
16 maart 2026
Groot aandeel Belron en PHE in winstcijfers D’Ieteren
12 maart 2026
CAO Metaal & Techniek definitief na akkoord vakbonden
12 maart 2026
Inter Cars wordt lid van ADPA
Meest bekeken berichten
Recente reacties