AllParts Jari Techniek zet een volgende stap in haar groeistrategie met de overname van GEA Automaterialen in Emmen. Vanaf 1 juli 2025 maakt deze vestiging officieel deel uit van het groeiende grossiersnetwerk van AllParts Jari Techniek.

Met de overname krijgt Jari Techniek er een vierde vestiging bij, naast de bestaande locaties in Hoogeveen, Assen en Coevorden. De uitbreiding sluit naadloos aan bij de bredere groeistrategie van het bedrijf, waarin regionale dekking, klantgerichtheid en leveringsbetrouwbaarheid centraal staan.

Robert Eiting, eigenaar van AllParts Jari Techniek: “Met de uitbreiding naar Emmen vergroten we onze bereikbaarheid en service voor autobedrijven in de regio. We willen dicht bij onze klanten staan en snel leveren wat zij nodig hebben. Dankzij de ondersteuning van Nexus Automotive Nederland, die ons in dit proces heeft begeleid, kunnen we met vertrouwen en ambitie blijven bouwen aan de toekomst.”

Groei netwerk AllParts

Kees Willemsen, directeur Marketing & Sales bij Nexus Automotive Nederland: “Wij zijn als club trots op onze ondernemende leden en blij dat we samen kunnen bouwen aan de groei van het AllParts-netwerk. Na de eerdere overname van Ototec Drachten door AllParts Ype Kramer, is de overname van GEA Automaterialen door AllParts Jari Techniek opnieuw een voorbeeld van hoe wij samen verder willen groeien.”

René Wilts, directeur van GEA Automaterialen: “Onderdeel worden van de succesvolle organisatie van Jari Techniek is voor mij en mijn team de perfecte stap om onze ambities in de regio waar te maken. Dankzij de concepten van AllParts en de kracht van Jari Techniek kunnen we onze bestaande én nieuwe klanten nog beter bedienen.”

Gineke Slender-Eiting, financieel directeur van Jari Techniek: “We zijn trots om de collega’s van GEA welkom te heten binnen onze organisatie. Hun kennis en ervaring zijn niet alleen een inhoudelijke versterking van ons team, maar dragen ook bij aan de cultuur van vakmanschap en samenwerking die we bij Jari Techniek belangrijk vinden. Deze uitbreiding biedt nieuwe kansen voor groei, zowel voor onze organisatie als voor de medewerkers zelf.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 juni 2025
BOVAG nomineert kanshebbers autobedrijf van het jaar
17 juni 2025
Top 10 dealerholdings behoudt marktaandeel
17 juni 2025
AllParts Jari Techniek koopt GEA Automaterialen
17 juni 2025
Cegeka maakt applicatieportaal voor RDW
17 juni 2025
Freek Blekxtoon bestuursvoorzitter Carmunication
17 juni 2025
Zes miljoen snelheidsovertredingen in 2024
Meest bekeken berichten
Recente reacties