In het eerste halfjaar van 2025 zijn door het autobedrijf 1010 meer occasions verkocht aan de consument dan in dezelfde periode een jaar eerder, een marginale winst van ruim 0,1 procent.
Dat blijkt uit de jongste cijfers van VWE Automotive, die in juni 2025 een dramatische terugval in de occasionverkopen laten zien van 16,0 procent.
Voor de verkoop tussen consumenten onderling was juni 2025 dan weer een uitzonderlijk goede maand, met een plus van 11,2 procent.
Lichte bedrijfswagens
Het segment van de lichte bedrijfswagens (tot 3500 kilogram) deelde in juni in de malaise, met een min van 18,9 procent wat betreft de verkoop van het autobedrijf aan de eindgebruiker. De handel tussen eindgebruikers onderling pluste met 24,6 procent.
Over zes maanden nam de handel in gebruikte lichte bedrijfswagens van autobedrijf naar eindgebruiker met 917 voertuigen toe, een plus van 1,3 procent.