De Hoeve Multipower is weer in Nederlandse handen. Bart Timmermans heeft een meerderheidsaandeel genomen in de Waalwijkse leverancier van accu’s en energie-opslagsystemen. Hij is tevens de nieuwe algemeen directeur en vormt samen met commercieel en operationeel directeur Hans de Jong, eveneens aandeelhouder, de directie van het bedrijf.

Zowel Bart Timmermans als Hans de Jong hebben een verleden bij de toenmalige accufabrikant Johnson Controls (tegenwoordig Clarios), kennen de accuwereld als geen ander én, niet onbelangrijk, er is een duidelijke onderlinge klik. Bovendien vullen de twee elkaar precies aan, wat ook blijkt uit de gekozen rolverdeling.

“Het is misschien vreemd om te horen, maar ik onderschat nog wel eens de huidige omvang van ons bedrijf”, zegt De Jong. “Inmiddels is onze organisatie echter zo sterk gegroeid dat ik me realiseer dat we als organisatie ook meer aandacht moeten schenken aan andere activiteiten naast de operationele.” We zijn nu op een punt aangekomen waar management in de volledige breedte nodig is om de organisatie naar het volgende plan te tillen.”

Timmermans: “Ik wil mij in mijn rol toeleggen op een verdere professionalisering van de organisatie die past bij de grootte van de organisatie. Denk daarbij aan strategische thema’s zoals partnerships met klanten, leveranciers en andere relevante partijen, focus op segmenten, klantgroepen en geografische uitbreiding. Daarnaast staat ook continue ontwikkeling van kennis en vaardigheden van onze medewerkers hoog op de agenda en zullen automatisering, digitalisering, innovatie, en het optimaliseren van organisatiestructuur speerpunten in mijn werkzaamheden zijn.”

Foto boven: Bart Timmermans en Hans de Jong (rechts)

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 december 2025
Plan je moment!
12 december 2025
Ruim 100 euro verschil in kosten van laden
12 december 2025
Niet gedeeld, wel zelfrijdend
12 december 2025
Revisie krijgt eindelijk de aandacht die het verdient
11 december 2025
‘Voorkeur voor originele onderdelen daalt’
11 december 2025
Vijftig tinten aftersales
Meest bekeken berichten
Recente reacties