De eerste dag van de Autoprof vakbeurs in de Evenementenhal in Gorinchem heeft 3355 bezoekers getrokken.

Beursmanager Vincent Bilanovic is tevreden. “We sturen op kwaliteit en dat is belangrijker dan het aantal. Het aantal is vergelijkbaar met dat van vorig jaar. Bovendien is het op de eerste dag altijd rustiger dan op de woensdag en donderdag, dus ik ben heel tevreden.”

Wat Bilanovic vooral tevreden stemt, is het feit dat bezoekers langer blijven op de beurs. “We hebben er ook op ingezet dat er meer te beleven is op de beurs. We kunnen het niet echt meten, maar uit gesprekken met exposanten merk ik ook dat ze meer werk hebben. Bij een gelijkblijvend bezoekersaantal kan daar maar één verklaring voor zijn: mensen blijven langer op een stand.”

Goede reacties kreeg Bilanovic ook op het managementprogramma met Robert Doornbos, voorafgaand aan de beurs. Bilanovic: “Hij koppelde ervaringen uit de Formule 1 aan de eisen waar ondernemers aan moeten voldoen. Dat leverde mooie verhalen op.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 januari 2026
5 procent minder verkeersongevallen in 2024
7 januari 2026
Revisie op industriële schaal
6 januari 2026
Apollo lanceert Aspire 5 voor hoge segment
6 januari 2026
Record in occasionverkoop door autobedrijf
6 januari 2026
Vrooam over de keuze voor PHE
6 januari 2026
Immigrant tussen de ‘digital natives’
Meest bekeken berichten
Recente reacties