Het Helmondse AA-Equipment is sinds dit jaar exclusief importeur en distributeur geworden van Kane automotive emissietesters voor de Benelux landen. De Kane 4-1 of de 5-1 emissietesters zijn MID-goedgekeurd en ook geschikt voor een APK keuring en diagnose.

Omdat deze modellen mobiel zijn en de beschikking hebben over een eigen accu, kunnen deze emissietesters ook gebruikt worden als een verlengstuk voor diagnose bij een voertuig met een verbrandingsprobleem. De Kane 4-1 is voldoende voor de APK. Wanneer een garagebedrijf belast wil gaan meten, om zo een duidelijke diagnose te kunnen stellen, dan is er de Kane 5-1 met NOX.

Of dat nog niet genoeg is vult AA-Equipment haar assortiment vanaf 2 maart 2012 ook aan met een APK2 Reader, voorzien van een EOBD-scantool. De APK-keurmeester beschikt hiermee over alle voorgeschreven EOBD-protocollen, EOBD-informatie en foutcodes met duidelijke definitie.

AA-Equipment is op 6, 7 en 8 maart ook aanwezig op Autoprofessioneel in Evenementenhal Gorinchem.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties