The Alwaysbemobile Company is op 8 februari 2012 met de financiële intermediair Ficon een langdurige overeenkomst aangegaan voor het realiseren van nieuwe betaalfaciliteiten voor klanten. De klanten krijgen meer betaalmogelijkheden, zowel online als in de vestiging. Een voorbeeld daarvan is het gespreid kunnen betalen van facturen.

Luc van Bussel van The Alwaysbemobile Company: “In deze tijd waarin de consumentenbestedingen onder druk staan, zijn de kosten voor onderhoud en banden een aanzienlijke eenmalige kostenpost. Dankzij de samenwerking met Ficon kunnen klanten er nu voor kiezen om eenmalige grote bedragen gespreid te betalen.”

Rob van den Westen van Fico vult aan: “Consumenten die via ons gebruikmaken van de mogelijkheid om gespreid te betalen, kunnen zelf bepalen in hoeveel termijnen zij wensen terug te betalen. Tevens ontvangen zij een persoonlijk account. Zo heeft de consument altijd inzicht in de actuele status van de betaling en de bestedingsruimte die nog beschikbaar is.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 december 2025
Car Service Partner groeit met vier bedrijven
5 december 2025
SWOV: Impopulaire maatregelen nodig voor vergroten verkeersveiligheid
5 december 2025
RAI Automotive Industry NL luidt de noodklok
5 december 2025
Vijftig elektrische Mini’s voor Profile
5 december 2025
Texa lanceert E-Diag Charger
4 december 2025
Omzet Autodoc stijgt met 17,0 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties