Guido van Woerkom heeft besloten per 1 augustus terug te treden als hoofddirecteur van Anwb. Hij heeft die functie dan precies vijftien jaar uitgeoefend. Zijn opvolger wordt Frits van Bruggen die sinds 2010 deel uitmaakt van de hoofddirectie.

Aanleiding voor het besluit van Van Woerkom (1955) is gelegen in het voornemen van de hoofddirectie zelf, en de raad van commissarissen om de besturingsstructuur van de ANWB anders in te richten.

Van Woerkom vindt het niet voor de hand liggen om in dit veranderingsproces een hoofdrol te spelen om vervolgens enkele jaren later te vertrekken. Bovendien wil hij de mijlpaal van vijftien jaar aangrijpen om in de periode tussen augustus 2014 en het einde van zijn werkzame leven nog een nieuwe uitdaging aan te gaan.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
3 juli 2025
Cyberveiligheid zet branche op scherp
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
Meest bekeken berichten
Recente reacties