Stichting Duurzaam Repareren heeft de afgelopen tijd onder andere gebruikt om alle Anwb Service Centra te controleren op haar duurzaamheidseisen. De negen servicevestigingen van de wegenwacht zijn inmiddels allemaal gecertificeerd. Inmiddels voldoen er in de automotivebranche ruim 2000 bedrijven aan de regels voor duurzaam repareren.

Anwb wil vanwege haar maatschappelijke rol al haar producten en diensten verantwoord (laten) produceren en aanbieden. De wegenwacht verwerkt onder meer verkeerd getankte brandstof, gebruikte accu’s en banden op een duurzame manier.

Angelica Gravendijk, van Duurzaam Repareren: ”De service centra zijn natuurlijk niet op alle punten vergelijkbaar met een garagebedrijf, maar ook hier worden reparaties uitgevoerd, werkt men met olie en smeermiddelen en levert men banden en accu’s. Onze eisen zijn er op gebaseerd dat dit met het oog voor het milieu, de samenleving en de gezondheid van de medewerkers gebeurt.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 november 2025
IVA-studenten bezoeken China
7 november 2025
Minder omzet, meer winst Nexen
7 november 2025
Sales versus aftersales
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
Meest bekeken berichten
Recente reacties