Autorecycling Nederland (ARN) heeft vanwege haar groei de nieuwe functie van financieel directeur gecreëerd en ingevuld met de 42-jarige Ingrid Niessing. Niessing werkte voorheen als financieel directeur bij TDG, een bedrijf gespecialiseerd in de transport en logistiek.

Het expertisecentrum voor recycling in de mobiliteitsbranche is aan een flinke opmars bezig in haar activiteiten. Zo heeft zij inmiddels de PST-fabriek in Tiel in gebruik met een moderne scheidingsinstallatie. ARN weet nu al 95 procent van een autowrak weer nuttig te gebruiken.

Het recyclingbedrijf kreeg daarom onlangs ongeveer één miljoen euro vanuit het Europese subsidieprogramma Life, omdat het nu al aan de doelstelling voldoet van de EU-Richtlijn autowrakken.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 oktober 2025
BASF Coatings zelfstandig verder met Carlyle
17 oktober 2025
Bosch Workshop Partner traint via LKQ Academy en Koskamp Opleidingen
16 oktober 2025
Automechanika start klassiekernetwerk
16 oktober 2025
RDC waarschuwt voor proefritfraude
16 oktober 2025
Gratis winterinspectie Hyundai
16 oktober 2025
Omzet Fastned plust 44 procent in Q3
Meest bekeken berichten
Recente reacties