Autorecycling Nederland (ARN) heeft vanwege haar groei de nieuwe functie van financieel directeur gecreëerd en ingevuld met de 42-jarige Ingrid Niessing. Niessing werkte voorheen als financieel directeur bij TDG, een bedrijf gespecialiseerd in de transport en logistiek.

Het expertisecentrum voor recycling in de mobiliteitsbranche is aan een flinke opmars bezig in haar activiteiten. Zo heeft zij inmiddels de PST-fabriek in Tiel in gebruik met een moderne scheidingsinstallatie. ARN weet nu al 95 procent van een autowrak weer nuttig te gebruiken.

Het recyclingbedrijf kreeg daarom onlangs ongeveer één miljoen euro vanuit het Europese subsidieprogramma Life, omdat het nu al aan de doelstelling voldoet van de EU-Richtlijn autowrakken.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
31 maart 2026
Meer kans op autoschade na invoering zomertijd – en dit is waarom
31 maart 2026
Kia versnelt ontwikkeling autonoom rijden
31 maart 2026
EV-onderzoek 2025: Tesla-schaamte en kritiek op beleid overheid
31 maart 2026
Aumacon breidt overzicht garageformules België uit naar 30
31 maart 2026
Bestuurder moet aan de knoppen
30 maart 2026
LKQ opent filiaal in Assen
Meest bekeken berichten
Recente reacties