De gemiddelde CO2-uitstoot van de door Arval ingezette lease-auto’s lag in de maand mei op 120 gram per kilometer. Arval is hiermee hard op weg om de doelstelling over heel 2012 te halen van gemiddelde 120 gram per kilometer.

Jeff Bolders, algemeen directeur van Arval: “In twee jaar tijd is de gemiddelde CO2-uitstoot met twintig gram per kilometer gedaald. Het laat zien dat de bewustwording bij zowel klanten als berijders stijgt. Om onze doelstelling kracht bij te zetten, stellen wij een minder milieubelastende autoregeling voor, informeren de berijder over zijn brandstofverbruik en helpen hem tenslotte bij de keuze voor een milieuvriendelijke auto.

In 2010 tekende Arval het contract van de Gold Fleet van Cleaner Car Contracts, een initiatief van Stichting Natuur en Milieu. Het voornaamste doel daarvan is om meer zuinige auto’s op de Europese wegen te krijgen. Ruim zeventig leasemaatschappijen en fleetowners tekenden een overeenkomst.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 september 2025
Autotechnicus Nick Joosten elfde in EuroSkills-finale in Denemarken
15 september 2025
Snel fors betere marktdekking Monroe-veren
15 september 2025
Gebruik van gebruikte onderdelen
12 september 2025
ISP-groep plaatst kanttekening bij Data Act
12 september 2025
Auto Prof introduceert Commissie van Advies
12 september 2025
Vijftig jaar automotive innovaties
Meest bekeken berichten
Recente reacties