Suzuki breidt het dealernetwerk verder uit. Auto Luykx opent per april 2015 een nieuwe vestiging in Amsterdam Zuidoost. Luyckx heeft al Suzuki-dealervestigingen in Hoofddorp en Amsterdam Westpoort.

“We hebben lange tijd zocht naar de ideale locatie in Amsterdam Zuidoost. Deze nieuwe vestiging aan de Keienbergweg is écht perfect en voldoet aan alle wensen”, vertelt Carlos Cuvelier, die samen met zijn vrouw Bianca de bedrijven runt. “Nu zijn we voor heel Amsterdam goed bereikbaar!”

De grote openingsshow van de nieuwe Suzuki-vestiging van Auto Luykx begint op 3 april en gaat door in het paasweekend. “We gaan dan gelijk goed van start met mooie aanbiedingen. Zo ontvangen alle buurtbewoners van ons een waardecheque. Die is goed voor 1.000 euro extra inruilpremie bij de aankoop van een nieuwe Suzuki”, aldus Cuvelier.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
26 mei 2026
Eerste allseasonband met dubbel A-label is een Vredestein
26 mei 2026
Vergrijzing op de weg neemt snel toe
26 mei 2026
Indicata: occasionmarkt gevoelig voor externe schokken
26 mei 2026
Geen brug te ver
26 mei 2026
Same day delivery in de autobranche: waarom je bezorgoperatie nét zo belangrijk is als je voorraad
25 mei 2026
Vraag het de jongens
Meest bekeken berichten
Recente reacties