Het Car Art-festival komt naar Zandvoort. Voor en tijdens de Grand Prix van Nederland bouwen kunstenaars auto’s om tot abstracte voorwerpen, beschilderen ze de carrosserie of worden auto’s anderszins gebruikt als inspiratiebron voor kunstuitingen.

Langs de boulevard is vanaf 12 augustus een gratis buitententoonstelling te zien. In het Zandvoorts Museum en het pop-up museum het Raadhuis staan de kleinere objecten en schilderijen.

Sinds 2009

Het Car Art-festival bestaat sinds 2009 in Nederland en is op verschillende plekken georganiseerd in samenwerking met kunstenaars, ontwerpers en autoliefhebbers. Initiatiefnemer Amber Leeman is bij alle edities betrokken geweest. “Het concept is hetzelfde gebleven, maar elke editie is toch volkomen anders, omdat telkens een andere curator weer nieuwe kunstenaars aantrekt.”

In Zandvoort is Anne Marion Cense de curator. “Car Art past geweldig bij het dna van Zandvoort”, zegt de kunsthistoricus. “Hier hoef je niet uit te leggen dat dit een leuk idee is.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
Meest bekeken berichten
Recente reacties