De markt voor autoverzekeringen is de afgelopen jaren sterk veranderd, zo blijkt uit cijfers van GFK Panel Service. In 2005 sloot nog slechts dertien procent een autoverzekering af via internet. Inmiddels is dit 35 procent, bijna net zoveel als via een adviseur (36 procent).

In deze totale markt van nieuwe aansluitingen is Allsecur de snelst groeiende autoverzekeraar en heeft in 3,5 jaar een tweede plek veroverd. Goed voor 6,7 procent van de markt. Onlangs verwelkomde Allsecur haar 125.000ste klant. In het eerste kwartaal van 2011 heeft 25 procent van de Nederlanders de website van het verzekeringsbedrijf bezocht.

Johan Van den Neste, marketingmanager bij Allsecur: “We verwachten in 2012 deze groei door te zetten. En de 125.000ste klant? Die is bij ons een jaar lang gratis verzekerd.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 september 2025
‘Kwart pechgevallen had voorkomen kunnen worden’
18 september 2025
KwikFit breidt partnernetwerk e-bike service uit
18 september 2025
De menselijke factor
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
17 september 2025
VNA ziet mobiliteitstransitie stilvallen
Meest bekeken berichten
Recente reacties