Automaterialengrossier Basicparts in Haelen heeft zich aangesloten bij Groupauto. Eigenaar Bandi Peters geeft aan dat het gezien de huidige marktwerking goed voor zijn bedrijf is om bij een sterke groep te zijn aangesloten.

De samenwerking met GroupAuto geeft BasicParts toegang tot een palet aan diensten die zij hun klanten nu kunnen bieden.

Freek Blekxtoon van Groupauto: “Basicparts is een absolute aanvulling in de regio Noord-Limburg. Met Basicparts vullen we het bewerkingsgebied tussen de reeds bestaande leden aldaar naadloos aan. Zo hebben we er een typisch vrij grossierbedrijf bij, dat perfect past bij onze organisatiecultuur.”

Bandi Peters: “Met deze samenwerking kunnen we onze klanten nog beter bedienen en faciliteren in de diverse behoeften. Dat is een bewuste keus, die we nu verder gaan doorvoeren.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 december 2025
Nieuw assortiment laadkabels bij ERA
17 december 2025
Enterprise opent in Den Haag zevende vestiging
17 december 2025
Speciaalgereedschap voor reparatie elektromotoren
17 december 2025
Acea noemt Automotive Package “eerste stap”
17 december 2025
Service aan accupakket
16 december 2025
Europese Commissie herziet CO2-emissienormen
Meest bekeken berichten
Recente reacties