NGK Spark Plug Europe gaat universele autobedrijven in Nederland en België belonen voor de aanschaf van haar producten. Hiervoor is het loyaliteitsprogramma Bedangkt van start gegaan, waarmee punten gespaard kunnen worden. De dienst is gebaseerd op eenzelfde project in Duitsland.

Ieder aangeschaft NGK- of NTK-product levert punten op waarmee het autobedrijf aantrekkelijke geschenken bij elkaar kan sparen. Ron Eekels, sales- en marketingmanager van NGK voor de Benelux. “Het universele autobedrijf kan de NGK-producten bestellen via zijn huidige leverancier.”

Bedrijven die willen deelnemen kunnen zich op Bedangkt.nl aanmelden. Na registratie ontvangt het universele autobedrijf van NGK een box voor inzameling van lege verpakkingen. De gratis afhaalservice haalt volle boxen op en vervangt deze door nieuwe lege boxen. Verzamelde verpakkingen worden door NGK gecontroleerd en bijgeschreven als punten. Op de Bedangkt-site kan de universeel het puntensaldo opvragen, geschenken zoals een Iphone, Ipad en LED-televisie bekijken en bestellen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 juli 2025
Plannen voor nieuwe autobelastingen bieden goede aanknopingspunten
14 juli 2025
Allianz Direct wint Independer Award Auto 2025 voor beste prijs-kwaliteit
14 juli 2025
Repareren of vervangen?
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
Meest bekeken berichten
Recente reacties