Op de laatste avond van Autovak heeft Amtech Automotive een overeenkomst gesloten met grossier Bergam voor de levering van tien nieuwe generatie Texa airco combimachines (780R). De eerste klant van Bergam is Autoservice Lijnden.

De laatste avond op de vakbeurs is voor Amtech directeur Frans Brouwer een geslaagde: "De donderdagavond is een onverwacht verrassende wat betreft de verkoop. We hebben met Bergam de intentie om dit jaar naar dertig Texa aicomachines te gaan." Berry Jansen, directeur bij Bergam onderstreept dit aantal. "Dat moet zeker gaan lukken, samen met onze partners. Er is veel interesse."

Amtech uit Almere importeert in ons land exclusief de Texa aircolijn, bestaande uit vier type machines. Bergam heeft elf filialen in West-Nederland.

 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 januari 2026
8 jaar garantie op Blade Battery BYD
16 januari 2026
Johan van der Hoeven ambassadeur RAI Aftermarket
15 januari 2026
Nieuwe cloudplanning van Plan-IT moet werkplaatsen productiever maken
15 januari 2026
Ook Rebel Lease aast op MisterGreen
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
Meest bekeken berichten
Recente reacties