Broekhuis Holding heeft het Twentse Smudde overgenomen, inclusief personeel. Het autobedrijf heeft vestigingen in Almelo, Enschede en Groenlo. Daarmee krijgt Broekhuis het dealerschap van BMW en Mini bij dat van onder meer Ford, Volvo, Opel, Chevrolet en Peugeot.

Het is de bedoeling dat deze overname eind mei afgerond is. De onderneming uit Harderwijk lijkt overnames sowieso in haar strategie te hebben, want vorig jaar nam Broekhuis nog Volvo Garage Helpman in Groningen en Roden over.
Broekhuis is een top tien bedrijf, heeft een omzet van ruim 400 miljoen euro, heeft 750 mensen in dienst en concentreert zich op het werkgebied Midden-, Oost-, en Noord- Nederland.

Overigens is Explora één van de werkplaatsinrichters voor Broekhuis. Zo is in november 2011 nog de vestiging langs de A28 in Zeist volledig ingericht. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 april 2026
Genesis opent eerste Europese dealervestiging in Almere
10 april 2026
Arval: Bedrijven niet klaar voor strengere regels verbrandingsmotoren
10 april 2026
CBS: 1 op de 5 auto’s heeft elektromotor
10 april 2026
De eeuwige zoektocht naar het juiste gereedschap
9 april 2026
Recordomzet WashTec in 2025
9 april 2026
Hier krijg je de meeste flitsboetes van Nederland
Meest bekeken berichten
Recente reacties