Autobedrijf Bochane Arnhem heeft de Hyundai Excellent Dealer Award 2011 gewonnen. Ieder jaar beloont Hyundai-importeur Greenib Car de dealers die zeer goede verkoopresultaten behalen van auto’s, onderdelen en accessoires en daarbij ook goed scoren op het gebied van service, klantvriendelijkheid en duidelijke communicatie over de bereikbaarheid en openingstijden.

Thijs Bochane van Autobedrijf Bochane Arnhem ontving de prijs deze week uit handen van Hans Kwaad, algemeen directeur van Hyundai-importeur Greenib Car en verkoop directeur Peter Jorna. Als dank wordt binnenkort een reis aanvaard naar de Italiaanse hoofdstad Rome.

"Alleen door een goede band met de klant kun je misverstanden voorkomen en daarmee zorg je dat hij of zij tevreden de showroom verlaat. Het is dus de sleutel tot succes. De titel Hyundai Excellent Dealer is een teken van waardering voor ons team. Het betekent dat we ons werk op de juiste manier aanpakken", aldus Bochane.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 mei 2025
Derks Bedrijfswagens neemt Autoschade Bert Verweijen over
12 mei 2025
Met korting naar Nationaal Automotive Congres
12 mei 2025
KwikFit-oprichter Tom Farmer overleden
12 mei 2025
Schade door wasstraat. Wie betaalt?
9 mei 2025
Lichter staal van Tata Steel
9 mei 2025
Athlon introduceert slim laden
Meest bekeken berichten
Recente reacties