Bosch Transmission Technology uit Tilburg gaat samenwerken met Hofer uit Stuttgart op het gebied van de serie-ontwikkeling en industrialisatie van CVT-transmissies. Beide partijen ondertekenden op 6 december in Berlijn de overeenkomst.

Bosch is specialist in de ontwikkeling van CVT-transmissies (vooral stalen duwbanden) voor onder meer BMW/Mini, Toyota, Ford, Fiat, Subaru, Renault/Nissan, en Mitsubishi. De Duitse onderneming is gespecialiseerd in de ontwikkeling van energie-efficiënte aandrijvingen en transmissies.
Zij gaan hun kennis bundelen om aan de stijgende wereldwijde belangstelling voor CVT-technologie te kunnen voldoen.

Robert Bosch komt in het eerste kwartaal van 2012 ook met een goedkopere revisielijn van dieselonderdelen en richt zich daarmee op de oudere dieselauto, ook in ons land.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 juli 2025
Stichting Branchenormering Schadeherstel stopt
18 juli 2025
Energie
17 juli 2025
Gert Veenstra countrymanager Autorola
17 juli 2025
1 op de 5 automobilisten ervaart schade in wasstraat
17 juli 2025
ING: Invoering kilometerheffing duldt geen uitstel
17 juli 2025
Schaal en groei
Meest bekeken berichten
Recente reacties