Bosch verwacht dit jaar een omzet te realiseren van 46 miljard euro. Dat is gelijk aan het topjaar 2007 en betekent dat de onderdelenfabrikant de crisisperiode 2008-2009 definitief achter zich heeft gelaten.

Bosch kondigt verder aan dat er een winst voor belastingen van 7-8 procent wordt gehaald, waarmee het nettoverlies van vorig jaar (-1,2 miljard euro) weer ruim wordt goed gemaakt.
Voor 2011 zal fors worden geïnvesteerd in accutechnologie (in samen werking met het Koreaanse Samsung) voor elektrische auto’s. En dat geldt ook voor onderdelen en aandrijvingen voor elektrische voertuigen.

Franz Fehrenbach, ceo van Bosch, is optimistisch voor 2011, maar waarschuwt wel voor snel groeiende grondstofprijzen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 april 2026
Minder pech met EV’s – deze boosdoener blijft hardnekkig
28 april 2026
Wéér een Chinees merk naar Nederland
28 april 2026
Vertrouwen als verdienmodel
27 april 2026
Software bepaalt de toekomst van de autosector
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
Meest bekeken berichten
Recente reacties