Bosch, de Duitse industriële producent van auto-onderdelen en elektronica, verwacht dit jaar een stijging van de winstmarge tot 6 procent.

Het bedrijf uit het Duitse Stuttgart rekent op economisch herstel in Europa en ziet kosten wegvallen omdat de zonne-energiedivisie binnenkort verkocht wordt aan Solarworld. Bosch legde tot nu toe ruim € 3,7 miljard toe op deze activiteiten, die ondermijnd worden door grotere concurrentie uit China.

Hoewel deze desinvestering gepaard gaat met een afboeking van € 1,3 miljard hoopt Bosch in 2014 toch tot een brutowinstmarge te komen van 6 procent. Daarmee is Bosch nog wel ver verwijderd van de eigen doelstelling van 8 procent. Bosch haalt de meeste omzet uit de verkoop van auto-onderdelen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 juni 2026
AllParts verwelkomt Koster Autoparts en Kuyntjes Automaterialen als nieuwe grossiers
5 juni 2026
Bosch lanceert digitale Vehicle Care Assistant
5 juni 2026
In Memoriam – Jo Rutten (1941 – 2026)
4 juni 2026
Liqui Moly zet QR-code in, in strijd tegen namaak
4 juni 2026
1 op de 4 auto’s wereldwijd elektrisch
4 juni 2026
Automechanika Frankfurt 2026 rekent op 4.500 exposanten
Meest bekeken berichten
Recente reacties