In de nek-aan-nekrace om de titel Autobedrijf van het Jaar 2014-2015 zijn de laatste drie finalisten bekend gemaakt. Mak Auto en Techniek, Excellent Automotive Group en Auto Blaschke strijden om de winst.

De vierkoppige vakjury heeft de laatste weken aan de hand van schouwingen en ervaringen van mystery shoppers de top drie vanuit de halve finalisten bepaald. Juryvoorzitter Ferry Smith van Anwb: “Wat opvalt is dat het kiezen van de finalisten lastiger was dan vorig jaar. De deelnemende bedrijven zijn dit keer meer aan elkaar gewaagd.”

Ondernemerschap, toekomstgerichtheid, strategisch inzicht en klantbeleving waren de criteria waarop de jury de bedrijven heeft beoordeeld. De komende tijd gaat de jury zelf op bezoek bij de top drie om uiteindelijk te bepalen wie dit jaar de titel Autobedrijf van het Jaar krijgt.

De ontknoping vindt plaats op 7 oktober 2014 tijdens het jaarcongres van Bovag Onafhankelijke Autobedrijven dat plaatsvindt in Papendal.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 mei 2025
Buiten kantooruren: ‘Iedere dag ben ik met mijn hobby bezig’
12 mei 2025
Derks Bedrijfswagens neemt Autoschade Bert Verweijen over
12 mei 2025
Met korting naar Nationaal Automotive Congres
12 mei 2025
KwikFit-oprichter Tom Farmer overleden
12 mei 2025
Schade door wasstraat. Wie betaalt?
9 mei 2025
Lichter staal van Tata Steel
Meest bekeken berichten
Recente reacties