De Pathé-bioscoop in Eindhoven is zaterdag voor even het domein van Bovag. Voor wielerliefhebbers, lid van de brancheorganisatie of particulier, wordt op het grote doek live de laatste bergetappe vertoond.

De rit van Albertville naar Val Thorens vormt de ontknoping van een volgens velen spannendste Tour de France sinds jaren. De registratie is te volgen vanaf 14.00 uur. De finish is voorzien tussen 17.00 en 18.00 uur.

Bovag heeft een licentie verworven om de uitzending mogelijk te maken. Bij de brancheorganisatie zijn onder meer achthonderd fietsenwinkels aangesloten. Wie de apotheose op groot schermformaat wil beleven, kan op de website van Pathé een entreebewijs bestellen. De totale capaciteit in de twee filmzalen bedraagt bijna vijfhonderd personen. Het Eindhovense theater ligt op korte afstand van Steven Kruijswijk’s geboorteplaats Nuenen. Met een voorlopig derde plaats in het algemeen klassement maakt de Brabander nog volop kans op de eindoverwinning. De bergrit van zaterdag is de laatste mogelijkheid om het klassement op z’n kop te zetten, vóór de traditionele sprint van zondagmiddag op de Champs Élysées.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 april 2026
Verkoop gebruikte EV’s verdubbeld in maart
1 april 2026
Werkplaatsomzet onder druk, ondanks meer onderhoud
1 april 2026
Kamer ziet af van verhoging minimumleeftijd youngtimers
1 april 2026
Autoverkopen Nederland dalen in Q1 2026 – met duidelijke oorzaak
1 april 2026
Snap-on: gecertificeerde EV-gereedschappen
31 maart 2026
Meer kans op autoschade na invoering zomertijd – en dit is waarom
Meest bekeken berichten
Recente reacties