Delta Lloyd Schade heeft een intentieverklaring getekend met Bovemij voor het overdragen van het risicodragerschap van de garageportefeuille aan Bovemij. De garageportefeuille bestaat uit specialistische verzekeringen voor garagebedrijven en agrarische mechanisatiebedrijven.

Deze beslissing sluit aan bij de aangekondigde strategie van Delta Lloyd Schade om met iedere productlijn een acceptabel rendement te genereren en de dienstverlening aan onze klanten te blijven verbeteren. De distributie die via intermediairs verloopt, blijft gewaarborgd.

Harry van der Zwan, algemeen directeur van Delta Lloyd Schade: “Door de aanscherping van ons aanbod aan zakelijke schadeverzekeringen kunnen we ons nog meer toeleggen op onze kernmarkten. Hierdoor kunnen we onze klanten nog beter bedienen.”

De komende periode wordt de overdracht verder uitgewerkt. De voorgenomen ingangsdatum van de overdracht is 1 januari 2017. Dit is onder meer onder voorbehoud van advies van de Ondernemingsraad van Delta Lloyd, afstemming met de vakbonden en instemming door toezichthouders van zowel Delta Lloyd als Bovemij.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
25 maart 2026
LKQ moet efficiencyslag maken
25 maart 2026
41 procent EV-rijders laadt tijdens piekuren op stroomnet
25 maart 2026
Nieuwe vloeistoffen Eurol voor EV en hybride
25 maart 2026
Vergunning voorkomt geen rechtszaak
24 maart 2026
Van Poelgeest BMW nieuwe hoofdsponsor BMW Racing Cup
24 maart 2026
China exporteert nu meer auto’s naar Europa dan andersom
Meest bekeken berichten
Recente reacties