Onder de noemer First Stop Assistance (FSA) schiet bandenfabrikant Bridgestone gestrande truckers voortaan uiterlijk binnen twee uur te hulp. De nieuw hulpservice wordt in geheel Europa aangeboden en er zijn 2000 bandenspecialisten bij aangesloten.

Voor deze First Stop Assistance kan de gestrande chauffeur 24/7 bellen met een Nederlands nummer. First Stop zorgt dat de dichtstbijzijnde van de in totaal 2000 aangesloten bandenspecialisten uiterlijk binnen twee uur ter plaatse is. FSA is bedoeld voor zowel zelfstandige chauffeurs als voor bedrijven met wagenparken.

Naast de snelheid van handelen biedt de nieuwe hulpservice ook de zekerheid dat bedrijven en chauffeurs niet voor financiële verrassingen komen te staan wanneer ze in het buitenland een beroep moeten doen op plaatselijke, onbekende hulpverleners.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 april 2026
Eurol komt met opvallende olievaten geïnspireerd op autosport
20 april 2026
Subsidie tweedehands elektrische auto: inruil en sloop verplicht
20 april 2026
Apk-probleem eCall: miljoenen auto’s getroffen door verdwijnen 2G
20 april 2026
Particuliere eigenaar domineert cabriosegment
17 april 2026
KNAC verwelkomt 15.000ste lid
17 april 2026
49 accubranden in 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties