Automaterialengrossier Cartal Rijsbergen Automotive is samen met inkooporganisatie Inkoper en adviesbureau Automotive Solutions een samenwerking aangegaan. Het doel is om garagebedrijven te faciliteren, betere inkoopcondities te bewerkstelligen en het rendement te verbeteren.

Martin Bédorf, directeur van Cartal Rijsbergen: “Wij kunnen onze klanten met deze twee partijen een belangrijke uitbreiding van onze dienstverlening bieden. Het is voor de automotive ondernemer noodzakelijk zijn tijd effectief in te delen en zich te richten op zijn kernactiviteiten. Een garagist kan het zich niet veroorloven om met een colporteur voor energie bezig te zijn, terwijl er een klant aan de balie staat te wachten. Automotive Solutions maakt verbeterpunten in de bedrijfsvoering inzichtelijk en Inkoper faciliteert in het vergelijken, bewaken en sluiten van contracten voor onder meer afval, energie en telefonie.”

De grossiersgroep heeft in Noord- en Zuid-Holland in totaal zeventien vestigingen en rolt sinds maart dit jaar ook het Hella Service Partner garageconcept uit in haar werkgebied. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 maart 2026
Brandbrief 20 organisaties naar Kamer over impact pseudo-eindheffing: boeteregen dreigt
9 maart 2026
Tussentijdse verlenging Ajax-Van Poelgeest
9 maart 2026
Puur op gevoel
6 maart 2026
Ayvens: Slechts kwart leaserijders is vrouw
6 maart 2026
Bandenindustrie viert innovatie en uitmuntendheid met dertien awards
6 maart 2026
Autoverzekering in Rotterdam het duurst
Meest bekeken berichten
Recente reacties