Glasurit heeft recent de Dag voor het Bedrijfswagensegment georganiseerd. In totaal bezochten zo’n 40 klanten en prospects van Glasurit de Scania-fabriek in Zwolle, het Europese hoofdproductiecentrum voor Scania vrachtauto’s.

Scania Production Zwolle werkt al jaren samen met Glasurit en maakt in het productieproces veelvuldig gebruik van de 68-Serie, Glasurit’s laksysteem voor bedrijfsvoertuigen. Tijdens het bezoek aan de fabriek hebben alle deelnemers tijdens een rondleiding het productieproces te zien gekregen van Scania-vrachtauto’s. Het spuitproces kwam uitgebreid aan bod.

Het bezoek maakt deel uit van een breder programma voor het bedrijfswagensegment, waarbij Glasurit-relaties de kans krijgen om een kijkje in de keuken te nemen van productielocaties van belangrijke fabrikanten van bedrijfsvoertuigen. Zo wordt binnenkort de Scania-fabriek in Meppel bezocht.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 april 2026
ICDP: Dealers ervaren nu al dalende aftersalesomzet – EV vraagt om ander verdienmodel
1 april 2026
Verkoop gebruikte EV’s verdubbeld in maart
1 april 2026
Werkplaatsomzet onder druk, ondanks meer onderhoud
1 april 2026
Kamer ziet af van verhoging minimumleeftijd youngtimers
1 april 2026
Autoverkopen Nederland dalen in Q1 2026 – met duidelijke oorzaak
1 april 2026
Snap-on: gecertificeerde EV-gereedschappen
Meest bekeken berichten
Recente reacties