Radiateurenleverancier Dasis Nederland uit Bergambacht heeft per 1 juli de activiteiten over genomen van Stempels Radiateuren uit ‘s-Gravendeel.

Cees Stempels startte het bedrijf 52 jaar geleden met zijn vader. Gezondheidsproblemen dwingen hem nu te stoppen. Ook gebrek aan opvolging is een sterk meewegende factor. Ondanks het noodgedwongen karakter ervan geeft Stempels aan blij te zijn met de overname. “Dit is toch een mooie afsluiting van mijn werkzame leven.”

Stempels is een klein, naar verluidt goedlopend bedrijf, dat zich wil onderscheiden door een hoge servicegraad, snelle levering, eigen reparatieafdeling en een hoog kennisniveau, opgebouwd door de jarenlange ervaring. Dasis Nederland  is gespecialiseerd in levering van koelingsdelen voor de automotive branche, landbouw en industrie. Eigenaar Andre Bakker houdt zich sinds 1996 bezig met onder meer verkoop, advies, reparatie en ontwikkeling van koelsystemen.

Stempels Radiateuren ondergaat momenteel een circa vier weken durende verbouwing en uitbreiding, met het oog op ruimere voorraden. Vanuit de locatie ’s-Gravendeel zal zowel verkoop als reparatie van koperen en aluminium koelers blijven plaatsvinden. 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 september 2025
‘Kwart pechgevallen had voorkomen kunnen worden’
18 september 2025
KwikFit breidt partnernetwerk e-bike service uit
18 september 2025
De menselijke factor
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
17 september 2025
VNA ziet mobiliteitstransitie stilvallen
Meest bekeken berichten
Recente reacties