Vertegenwoordigers van de grote en onafhankelijke uitgevers van automotive data hebben een belangenvereniging opgericht onder de naam ADPA wat staat voor European Independent Automotive Data Publishers Association.

Doel van de opgerichte club is om een eerlijke toegang tot automotive data te waarborgen en te voorzien in een competitieraamwerk voor onafhankelijke data-uitgevers.

Als president van het in Brussel zetelende ADPA is de Duitser Ralf Pelkmann van Tec RMI aangesteld, de Nederlander Peter van der Galiën (Haynes Pro) is vice-president.
“Door ervoor te zorgen dat de marktspelers op de onafhankelijke aftermarket alle informatie krijgen die ze nodig hebben, kan de vereniging uiteindelijk optimale keuzevrijheid geven aan de consument als deze zoekt naar een leverancier voor voertuigonderhoud of -reparatie”, aldus Van der Galiën.

De leden van het eerste uur zjin: Autodata, Robert Bosch GmbH, Haynes Pro, Hella Gutmann Solutions, Sator Holding LKQ and Tec RMI.

Nick van de Belt (Haynes Pro), Peter van der Galïen (Haynes Pro), Ralf Pelkmann (Tec RMI), Michael Pedersen (Hella Gutmann Solutions), Mark Trepte (Autodata), Harald Neumann (Robert Bosch GmbH), Frank Barth (Sator Holding – LKQ)

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 april 2026
Verkoop gebruikte EV’s verdubbeld in maart
1 april 2026
Werkplaatsomzet onder druk, ondanks meer onderhoud
1 april 2026
Kamer ziet af van verhoging minimumleeftijd youngtimers
1 april 2026
Autoverkopen Nederland dalen in Q1 2026 – met duidelijke oorzaak
1 april 2026
Snap-on: gecertificeerde EV-gereedschappen
31 maart 2026
Meer kans op autoschade na invoering zomertijd – en dit is waarom
Meest bekeken berichten
Recente reacties