Auto Palace Groep heeft op 6 januari 2014 het dealerschap van de merken Fiat en Alfa Romeo overgenomen van Wensink Automotive. De groep zal de merken integreren in hun bestaande aanbod voor de regio’s Zwolle, Emmeloord, Dronten, Assen, Meppel en Hoogeveen.

“Fiat-Chrysler Group streeft naar partners die zo veel mogelijk ‘eigen merken’ verkopen. In goed overleg is zodoende besloten Fiat en Alfa Romeo onder te brengen bij Auto Palace Groep”, luidt de verklaring op de Wensink-website.

Daarbij geeft Wensink aan dat de overdracht van het dealerschap binnen de strategie past om zich volledig te focussen op de merken Ford en Mercedes-Benz. Naast Wensink trok Stern zich eerder al terug uit Fiat-dealer Falco Auto.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
25 maart 2026
Nieuwe opzet voor IBIS Global Summit 2026
25 maart 2026
LKQ moet efficiencyslag maken
25 maart 2026
41 procent EV-rijders laadt tijdens piekuren op stroomnet
25 maart 2026
Nieuwe vloeistoffen Eurol voor EV en hybride
25 maart 2026
Vergunning voorkomt geen rechtszaak
24 maart 2026
Van Poelgeest BMW nieuwe hoofdsponsor BMW Racing Cup
Meest bekeken berichten
Recente reacties