De Europese internet bandenretailer Delticom heeft een meerderheidsbelang genomen in Tyrepac, de eerste online bandenwinkel van Azië. Het bedrijf heeft naast een webshop een groeiend netwerk met ruim tweeduizend servicepartners om de banden te monteren. Voor welk bedrag de transactie heeft plaatsgevonden is niet bekend.

Sinds de oprichting in 2008 is Tyrepac uitgebreid naar Maleisië, Hong Kong, China en Zuid-Korea. Delticom heeft momenteel meer dan honderd online winkels in Europa, de VS en Canada. "De transactie is een belangrijke bouwsteen in onze lange termijn Azië-strategie", zegt Rainer Binder, ceo van Delticom.
In de komende maanden zullen de systemen en processen van beide bedrijven geïntegreerd worden.

Overigens gaat het goed Delticom. De multinational heeft de omzet zien stijgen naar 257 miljoen euro. Het bedrijf heeft in totaal 112 webshops in 35 landen, waarvan in Nederland de shops autobandenmarkt.nl , motorbandenmarkt.nl , probanden.nl en katdirect.com actief zijn.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 december 2025
Car Service Partner groeit met vier bedrijven
5 december 2025
SWOV: Impopulaire maatregelen nodig voor vergroten verkeersveiligheid
5 december 2025
RAI Automotive Industry NL luidt de noodklok
5 december 2025
Vijftig elektrische Mini’s voor Profile
5 december 2025
Texa lanceert E-Diag Charger
4 december 2025
Omzet Autodoc stijgt met 17,0 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties