Het marketingteam van Eurol Lubricants heeft een nieuwe leiding. Dennis Marsman is onlangs in dienst getreden in de functie van marketingmanager. Hij is verantwoordelijk voor het merk- en marketingbeleid van Eurol en geeft leiding aan het team.

“De versterking van het marketingteam sluit aan op onze sterke groei en ontwikkeling, zowel nationaal als internationaal. Wij hebben de ambitie om wereldspeler te worden op het gebied van hoogwaardige smeermiddelen”, aldus Eurol over de aanstelling van de nieuwe marketingmanager. Dennis Marsman heeft een merk- en marketingachtergrond in de bureauwereld en in de levensmiddelensector.

Om in de toekomst aan de groeiende vraag naar Eurol-producten te voldoen wordt er momenteel een nieuwe productielocatie gebouwd in Almelo, waarmee de productiecapaciteit verdubbeld.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 juli 2025
Stichting Branchenormering Schadeherstel stopt
18 juli 2025
Energie
17 juli 2025
Gert Veenstra countrymanager Autorola
17 juli 2025
1 op de 5 automobilisten ervaart schade in wasstraat
17 juli 2025
ING: Invoering kilometerheffing duldt geen uitstel
17 juli 2025
Schaal en groei
Meest bekeken berichten
Recente reacties