Een Amerikaanse vrouw heeft een verkeersboete gekregen omdat ze een Google bril droeg achter het stuur. Voor zover bekend is ze de eerste die voor het dragen van zo’n bril met ingebouwd beeldschermpje is beboet.

De Google bril is eigenlijk een Smartphone verstopt in een bril. Met de Google bril kan de automobilist allerlei informatie oproepen en laten projecteren op de lenzen van zijn bril. De grote automerken zien veel in deze nieuwe technologische ontwikkeling. Tegenstanders vrezen echter dat de Google bril dermate afleidt tijdens het rijden dat het tot levensgevaarlijke situaties op de weg kan leiden.

Cecilia Abadie (44) uit Californië vindt de bekeuring zeer onterecht. De bril stond namelijk niet aan. De politie verklaarde niet specifiek te letten op de ‘Google Glass’, maar scherp te zijn op alles dat de aandacht afleidt van het verkeer, meldt De Telegraaf.

Aftersales Magazine schreef recent een uitgebreid artikel over Google Glass >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 mei 2026
Waarom mannen meer betalen voor hun autoverzekering dan vrouwen
11 mei 2026
‘Dealers verliezen duizenden euro’s door foutieve klantdata’
11 mei 2026
Hemelvaart 2026: hier wordt het druk
11 mei 2026
Verkoop nieuwe caravans trekt stevig aan
11 mei 2026
Nederland koploper in zakelijke EV’s
11 mei 2026
Tanken onder 2 euro per liter? Het kan!
Meest bekeken berichten
Recente reacties