Eric Wilbers (52 jaar) is per 1 januari in dienst getreden bij Wensink Automotive als operationeel directeur. Wilbers heeft een lange staat van dienst in de automotive sector, zowel bij het dealerbedrijf als bij de importeur. De afgelopen jaren is hij werkzaam geweest als manager operations bij Mercedes-Benz Nederland.

Wilbers wordt eindverantwoordelijke voor de aftersales-activiteiten van alle merken bij Wensink. Daarnaast behoort de aansturing van de Welgro-, bus- en schadeactiviteiten tot zijn takenpakket.

Wilbers treedt tevens toe tot de holdingdirectie van Wensink. Naast Wilbers bestaat deze uit Laurens Stigter (algemeen directeur), Hans van Eenennaam (commercieel directeur bedrijfswagens), Gert van Kooy (commercieel directeur personenwagens), Francis Arkes (financieel directeur) en Tako de Jong (marketingdirecteur).

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 maart 2026
Slijtdeel minder?
27 maart 2026
VWE neemt XRAY Automotive over
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
Meest bekeken berichten
Recente reacties