TRW Automotive Holdings, gespecialiseerd in veiligheids-, rem- en stuursystemen, heeft onlangs een controle gehad van Europese mededingingsautoriteiten. De EU controleert in een lopend onderzoek onderdelenleveranciers op concurrentievervalsing en dus mogelijke overtredingen van de mededingingswetten.

Ook heeft TRW in Amerika een dagvaarding ontvangen om daar aan een onderzoek mee te werken. Het bedrijf laat weten dat het haar beleid is om aan alle wetten en regelgeving te voldoen en werkt dan ook volledig mee aan het onderzoek, dat soms wel jaren kan duren. TRW denkt dat het onderzoek financiële gevolgen kan hebben voor het bedrijf, maar kan geen inschatting geven van de hoogte hiervan.

Wanneer de Europese Commissie overtredingen constateert, dan kunnen er aanzienlijke straffen en hoge boetes opgelegd worden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
19 maart 2026
Aftermarket Academy focust op begrip van automotive aftermarket
19 maart 2026
PPG versterkt marktpositie met overname van EMM
18 maart 2026
Meest waardevaste auto? Deze staat bovenaan bij de ANWB
18 maart 2026
Kia en TotalEnergies samenwerking krijgt een vervolg
Meest bekeken berichten
Recente reacties