Euromaster is een structurele samenwerking gestart met het Liliane Fonds. De eerste stap om het fonds te helpen, is een inzamelingsactie. In alle vestigingen kunnen oude schoenen worden ingeleverd, waarmee gehandicapte kinderen in Ghana worden geholpen.

Euromaster zal de komende periode nog meer acties organiseren waarbij de opbrengst ten goede zal komen aan kinderen met een handicap in Ghana. Euromaster ondersteunt ook de medewerkers en vrijwilligers van het Liliane Fonds. Zij krijgen een gratis controle van hun auto en kunnen deze ook kosteloos laten keuren.

Marcel Guinchard, directeur Euromaster: “Dagelijks mogen we automobilisten veilig op weg helpen. We willen ook een bijdrage leveren aan het op weg helpen van kinderen en jongeren met een handicap in ontwikkelingslanden, zodat zij weer mee kunnen doen in hun omgeving.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 maart 2026
VASS voegt JAMES Autoservice toe als leverancier
10 maart 2026
Minder Europese registraties in januari, elektrificatie zet onverminderd door
10 maart 2026
Verschil in kosten laden en tanken steeds groter door stijgende brandstofprijzen
10 maart 2026
Gerard ten Buuren adviseur AAG Benelux
10 maart 2026
Omnitech: een servicemodel voor jouw werkplaats van morgen
10 maart 2026
Chinese consument zet de toon
Meest bekeken berichten
Recente reacties