De rechtbank Limburg heeft Autobedrijf Lennaerts failliet verklaard. De 28 medewerkers verliezen hun baan. De directie zou zelf het faillissement hebben aangevraagd en zinnen op een doorstart.

Lennaerts heeft vestigingen in Noord-Limburg (Venlo) en Midden-Limburg (Beesel, Roermond). Deze zijn alle drie gewoon open, daags na het gisteren uitgesproken faillissement. Op de websites duidt de mededeling ‘Wij zijn open en gaan door’ op een mogelijke herstart. In overleg met curator Peter Brouns van Boels Zanders Advocaten wordt daaraan gewerkt, zegt de bedrijfsleider van de vestiging Roermond. Mogelijk zou dat binnen een of twee weken een feit kunnen zijn. Brouns zelf was niet bereikbaar voor commentaar.

Profile

De historie van Autobedrijf Lennaerts gaat terug tot 1962, toen de grootvader van de huidige tweekoppige directie Hans en Bart Lennaerts de onderneming startte. Het bedrijf voert de merken Fiat, Alfa Romeo, Fiat Professional en Jeep. Tot de locatie Roermond behoort een Profile-vestiging, die eveneens deel uitmaakt van het faillissement. Autobedrijf Lennaerts voorziet behalve in autoverkoop en -onderhoud ook in schadeherstel, camperonderhoud, financiering, verzekering, leasing en wagenparkbeheer. (foto Google Streetview)

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 september 2025
‘Kwart pechgevallen had voorkomen kunnen worden’
18 september 2025
KwikFit breidt partnernetwerk e-bike service uit
18 september 2025
De menselijke factor
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
17 september 2025
VNA ziet mobiliteitstransitie stilvallen
Meest bekeken berichten
Recente reacties