FCA Netherlands heeft onlangs tijdens haar jaarlijkse dealerbijeenkomst haar beste dealerbedrijven in het zonnetje gezet. Daarbij is Kien, met vestigingen in Arnhem, Nijmegen en Veenendaal, gekozen tot beste Alfa Romeo- en Jeep-dealer 2016. Autowinkel, met vestigingen in Woerden en Alphen aan den Rijn, is gekozen tot beste Fiat-dealer en Autobedrijf Udo uit Hengelo tot beste Mopar-dealer.

De titel beste Mopar-dealer heeft Autobedrijf Udo te danken aan de zeer goede verkoopresultaten op gebied van aftersales. Bovendien scoort het bedrijf hoog op gebied van klanttevredenheid. Autowinkel en Kien kregen hun respectievelijke titels voor de goede verkoopresultaten (sales én aftersales) en aan de hoge scores voor uitstraling, klanttevredenheid en loyaliteit.

Op de foto van links naar rechts: Willem Kien (directeur/eigenaar Kien), Cristiana Alicata (algemeen directeur FCA Netherlands), Christiaan Dols (merkenmanager FCA Netherlands) en Berend Jan Hoekman (manager netwerk FCA Netherlands).

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties