Federal Mogul wordt de exclusieve aftermarketdistributeur van alle Beru-ontstekingsproducten. Het bedrijf kocht eerder dit jaar al de bougiedivisie en gaat vanaf 1 januari 2013, onder licentie van Borg Warner Beru Systems, ook alle andere Beru-producten op het gebied van ontstekingen verkopen.

“Deze overeenkomst onderstreept maar weer eens dat wij een leidende marktpositie nastreven voor ontstekingsproducten, zowel voor OE als aftermarket”, zegt Michael Broderick, co-ceo bij Federal Mogul.

Beru Sprak Plug wordt volledig geïntegreerd in de productlijn Champion van Federal Mogul. Om de Europese markt goed te kunnen bedienen, wordt er een centaal distributiecentrum ingericht in het Duitse Ludwigsburg.

De samenwerking tussen Federal Mogul en Beru moet nog wel door de autoriteiten worden goedgekeurd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 januari 2026
Branchecoalitie vraagt informateur om hervorming autobelasting
9 januari 2026
Cockpitinnovaties Bosch op CES 2026
9 januari 2026
Kwaliteit gestuurd door data
8 januari 2026
Allianz Direct: Ook verzekerd met zomerbanden
8 januari 2026
BOVAG sluit strategische samenwerking met a.s.r.
8 januari 2026
Geschillencommissie Voertuigen of kantonrechter?
Meest bekeken berichten
Recente reacties