Federal Mogul wordt de exclusieve aftermarketdistributeur van alle Beru-ontstekingsproducten. Het bedrijf kocht eerder dit jaar al de bougiedivisie en gaat vanaf 1 januari 2013, onder licentie van Borg Warner Beru Systems, ook alle andere Beru-producten op het gebied van ontstekingen verkopen.

“Deze overeenkomst onderstreept maar weer eens dat wij een leidende marktpositie nastreven voor ontstekingsproducten, zowel voor OE als aftermarket”, zegt Michael Broderick, co-ceo bij Federal Mogul.

Beru Sprak Plug wordt volledig geïntegreerd in de productlijn Champion van Federal Mogul. Om de Europese markt goed te kunnen bedienen, wordt er een centaal distributiecentrum ingericht in het Duitse Ludwigsburg.

De samenwerking tussen Federal Mogul en Beru moet nog wel door de autoriteiten worden goedgekeurd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
26 februari 2026
Personeelstekort Duitse auto-industrie zet ook werkplaatsen onder druk
26 februari 2026
Hoe bereiken we Gen-Z?
Meest bekeken berichten
Recente reacties