Focwa heeft een online portal ontwikkeld, samen met het Instituut voor Duurzame Mobiliteit, waardoor certificerende partijen de Focwa schadeherstellers nu digitaal kunnen auditen.

De nieuwe portal is bedoeld om het totale auditproces te versimpelen en digitaliseren. De auditor kan per vraag van het Self Assessment het ingevulde antwoord van de ondernemer beoordelen aan de hand van digitale documenten of door fysieke controle. Door het gebruik van de tool wordt meteen duidelijk of de ondernemer is geslaagd voor de audit. Ook wordt duidelijk op welke punten nog verbetering nodig is en welke opmerkingen de auditeer eventueel nog heeft. Voor schadeherstellers levert deze manier van auditen een behoorlijke tijds- en kostenbesparing op.

Deze stap sluit helemaal aan bij de ambities van zowel het Focwa als het Instituut voor Duurzame Mobiliteit om verder te digitaliseren.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 juni 2026
Liqui Moly zet QR-code in, in strijd tegen namaak
4 juni 2026
1 op de 4 auto’s wereldwijd elektrisch
4 juni 2026
Automechanika Frankfurt 2026 rekent op 4.500 exposanten
3 juni 2026
Arie van den Ban, oprichter Van den Ban Autobanden, overleden
3 juni 2026
Nippon Paint ziet af van overname AkzoNobel
3 juni 2026
ABS Den Elzen neemt drie vestigingen Martin Koordes over
Meest bekeken berichten
Recente reacties