Focwa heeft een online portal ontwikkeld, samen met het Instituut voor Duurzame Mobiliteit, waardoor certificerende partijen de Focwa schadeherstellers nu digitaal kunnen auditen.

De nieuwe portal is bedoeld om het totale auditproces te versimpelen en digitaliseren. De auditor kan per vraag van het Self Assessment het ingevulde antwoord van de ondernemer beoordelen aan de hand van digitale documenten of door fysieke controle. Door het gebruik van de tool wordt meteen duidelijk of de ondernemer is geslaagd voor de audit. Ook wordt duidelijk op welke punten nog verbetering nodig is en welke opmerkingen de auditeer eventueel nog heeft. Voor schadeherstellers levert deze manier van auditen een behoorlijke tijds- en kostenbesparing op.

Deze stap sluit helemaal aan bij de ambities van zowel het Focwa als het Instituut voor Duurzame Mobiliteit om verder te digitaliseren.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
23 april 2026
Telefoongebruik in verkeer blijft hardnekkig probleem
Meest bekeken berichten
Recente reacties