Focwa heeft een online portal ontwikkeld, samen met het Instituut voor Duurzame Mobiliteit, waardoor certificerende partijen de Focwa schadeherstellers nu digitaal kunnen auditen.

De nieuwe portal is bedoeld om het totale auditproces te versimpelen en digitaliseren. De auditor kan per vraag van het Self Assessment het ingevulde antwoord van de ondernemer beoordelen aan de hand van digitale documenten of door fysieke controle. Door het gebruik van de tool wordt meteen duidelijk of de ondernemer is geslaagd voor de audit. Ook wordt duidelijk op welke punten nog verbetering nodig is en welke opmerkingen de auditeer eventueel nog heeft. Voor schadeherstellers levert deze manier van auditen een behoorlijke tijds- en kostenbesparing op.

Deze stap sluit helemaal aan bij de ambities van zowel het Focwa als het Instituut voor Duurzame Mobiliteit om verder te digitaliseren.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 april 2026
Autoflex gecertificeerd door Vereniging Aanpak Tellerfraude
30 april 2026
LKQ ziet omzet Q1 met 4,3 procent stijgen
30 april 2026
Carlos Garcia in raad van bestuur ADPA
30 april 2026
Hogere marges op leasing Ayvens in Q1
30 april 2026
Oog voor uitstekende delen
29 april 2026
Roestvrij stalen remschijven voldoen aan Euro 7
Meest bekeken berichten
Recente reacties