Bij Toyo Tire Benelux treedt Gerard Vos per 1 mei aan als districtsmanager voor de Nederlandse markt. Onder zijn hoede vallen de provincies Zeeland, Zuid-Holland, Noord-Brabant, Gelderland, Utrecht en Limburg.

toyo-gerard-vos-2Gerard Vos bouwde zijn ervaring in de automotive- en bandenbranche op binnen verschillende bedrijven en functies (onder meer Tyrenet, BDC Rotterdam, Van Heck & co).

Philippe Lejeune

In België wordt Philippe Lejeune zijn collega, met als gezamenlijk doel de commerciële doelstellingen te realiseren en de marktbenadering van de Japanse bandenfabrikant uit te bouwen. Lejeune wordt verantwoordelijk voor de provincies Namen, Luxemburg, Luik, Brussel, Waals Brabant en eveneens voor het Groothertogdom Luxemburg. Toyo Tires levert op mondiaal niveau aan de OE- en vervangingsmarkt. Zo bedient de Japanse bandenfabrikant voor eerste montage onder meer Audi, Toyota, Mazda, Lexus en Nissan.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
24 oktober 2025
Netwerk Omoda & Jaecoo groeit naar twaalf dealer-partners
24 oktober 2025
Apk en betaalbaar onderhoud
23 oktober 2025
Optimal herziet assortiment motorsteunen
23 oktober 2025
BOVAG/RAI: 361.000 nieuwe auto’s in 2026
23 oktober 2025
Sustainable Repair Network AkzoNobel breidt zich uit
23 oktober 2025
VACO: Kwart auto’s rijdt op vierseizoenenbanden
Meest bekeken berichten
Recente reacties