Goodyear Dunlop Tires Nederland moet bezuinigen en snijdt daarom in haar personeelsbestand. Het gevolg daarvan is dat PR-manager Ed van Proosdij sinds 1 januari 2012 niet meer voor Goodyear werkt. Hij werkte 23 jaar voor de bandengigant en start over een aantal maanden als zelfstandig PR-adviseur voor de autobranche.

Ook zal Van Proosdij zich met zijn eigen bedrijf bezig gaan houden met de ontwikkelingen in de bandenbrache, zoals bandenlabeling en banden met lagere rolweerstand. Van Proosdij geeft in een bericht aan zijn zakelijke relaties aan dat de reorganisatie onverwacht kwam. “Afscheid van 2011 is voor mij afscheid van Goodyear Dunlop.” Ford Nederland en Volvo Nederland waren eerdere werkgevers voor de 58-jarige manager.
Later deze week geeft Goodyear meer details vrij over het vertrek en de opvolging van Van Proosdij.

Goodyear investeerde in september 2011 in Duitsland in een nieuw bandentestcentrum geopend van 600 vierkante meter groot. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 november 2025
Nieuwe cao banden- en wielenbranche
27 november 2025
Ayvens: kabinetsbeleid remt EV-transitie
27 november 2025
Groeien in een verzadigde markt
26 november 2025
Vrooam van LKQ naar Autodistribution
26 november 2025
Tenaamstellen of schorsen alleen met rijbewijs
26 november 2025
De 6 beloftes van JAMES Autoservice
Meest bekeken berichten
Recente reacties